Update: Informatie-bijeenkomst bouw LEAD – verplaatst naar 21 januari 2025 (aanmelden nog mogelijk))
Overzicht van de laatste ontwikkelingen rondom de bouw van project LEAD:
Planning sloop/bouw 2025
- Na de jaarwisseling zal gestart worden met het verwijderen van de fundering van bet voormalige Monuta-gebouw, het kappen van de bomen waarvoor een kapvergunning is verleend en het weghalen van de parkeerplaats van het KPN-gebouw. Dit zal circa twee weken in beslag nemen.
- In het eerste kwartaal van 2025 zal een nieuw KPN-station gebouwd worden ter vervanging van het oude KPN gebouw en zullen de kabels en leidingen hierop worden aangesloten.
- Ook zal in deze periode gestart worden met het aanbrengen van funderingspalen voor de parkeergarage van LEAD.
Update Informatieavond / Participatiewerkgroep
de bijeenkomst niet op woensdag 15 januari plaatsvindt, zoals eerder vermeld in de nieuwsbrief, maar op dinsdag 21 januari. De werkgroep vindt plaats van 18:00 tot 21:00 uur op de volgende locatie:
ond / participatie werkgroep De bijeenkomst zal niet plaatsvinden op woensdag 15 januari, zoals eerder vermeld in de nieuwsbrief, maar op dinsdag 21 januari. Tijdens de bijeenkomst wordt het BLVC plan gepresenteerd. Dit gaat over Bereikbaarheid, Leefbaarbeid, Veiligheid en Communicatie.
Datum: 21-01-2025
Tijd: 18:00-21:00
Locatie: Het Gebouw, Arubapad 2. 2315 VA Leiden
Aanmelden: U kunt zich nog aanmelden door een mail te sturen aan lead@red-company.nl.
Bron: 2024 December Nieuwbrief LEAD
Bron update 07-01-2025: Werkgroep LEAD — LEAD